Katalog zawiera 1998 stron w 701 podkategoriach.
« Strona Główna / Firmy wg. Bran? / Badania marketingowe


Sonda?e AMR Consulting

Sonda?e AMR Consulting

AMR Consulting - niewielka specjalistyczna firma badawcza - oferuje realizację badań rynkowych i marketingowych (badania sondażowe, ankiety, badania rynku B2B, badania konsumenckie, statystyczna analiza danych) Przeprowadzamy badania ad hoc- oferując indywidualne i elastyczne podejście do Klienta. Pomagamy w określeniu potrzeb badawczych oraz dobieramy najkorzystniejsze dla Klienta metody i techniki badawcze. Bierzemy pod uwagę ograniczone budżety na badania oraz krótkie terminy wykonania. Oferujemy atrakcyjny poziom cen, wynikający z ograniczenia do minimum kosztów biurowych i administracyjnych oraz opłacaniu jedynie realnego nakładu pracy specjalistów przy realizacji projektów. Zapewniamy wysoki poziom wniosków badawczych oraz rekomendacji przydatnych do podejmowania decyzji marketingowych.
:: http://www.amrconsulting.pl/

PBJ - badania marketingowe

PBJ - badania marketingowe

Badania rynkowe: jakościowe, ilościowe, desk research, mystery shopping a także badania on-line oraz badania opinii - na terenie całego kraju. Zapewniamy terminowość i solidność badań oraz analiz. Projekty ściśle dopasowujemy do potrzeb klienta.
:: http://www.pbj.com.pl/

Wysokiej jako?ci gadzety

Wysokiej jako?ci gadzety

EBK to agencja reklamowa specjalizująca się w produkcji gadzetów. Mamy bogate doświadczenie oraz bardzo dobre referencje. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w której prezentujemy wszystkie produkowane przez nas gadzety.
:: http://www.ebk.pl

Maxpol: targi i wystawy

Maxpol: targi i wystawy

Firma Maxpol zajmuje się w promocją polskich firm na rynkach zagranicznych. Naszą specjalnością jest organizowanie różnego rodzaju imprez takich jak targi i wystawy. Dzięki temu, że Maxpol ma wieloletnie międzynarodowe doświadczenie, możesz być pewny powodzenia swojej zagranicznej inwestycji.
:: http://www.maxpol-targi.com.pl

  Strona: :  1 |

Katalog SNK powered by kSA
www.katalogi.ksa.pl